Rekrutacja

Vreespol – firma z wieloletnim doświadczeniem w pośrednictwie pracy dla firm z Niemiec poszukuje nowych pracowników. Dołącz do grona kilkuset zadowolonych pracowników, którzy na co dzień pracują w Niemczech w sposób bezpieczny i legalny.

Rodzaj stanowiska  – Magazynier.

Zarobki: od 4000 do 6000 zł netto ( na rękę )

Zakwaterowanie i transport: Firma zapewnia transport oraz zakwaterowanie. Pracownicy odbierani są z miejsca zamieszkania. Nocleg zapewniony jest w pensjonacie.

Zakres prac: Komisjonowanie, sortowanie, pakowanie, układanie towaru.

System pracy: Praca w systemie 3 zmianowym, ale na chwilę obecną tylko zmiana popołudniowa.

Doświadczenie: Nie jest obowiązkowe, aczkolwiek mile widziane jest doświadczenie w pracach magazynowych oraz minimalna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego. Uprawnienia na wózek widłowy, obsługa skanera, komputera czy maszyn będą dodatkowym atutem branym pod uwagę w rekrutacji.

Szczegóły:  Do głównych obowiązków naszych pracowników będą należeć wszelkie prace magazynowe. Komisjonowanie, sortowanie, pakowanie, układanie towaru. Praca w różnych temperaturach – pomieszczenie suche i chłodnia.

Przede wszystkim najważniejsze są chęci do pracy i do nauki! 
Dzięki profesjonalnemu szkoleniu już po pierwszym dniu można być gotowym do samodzielnej pracy.
W magazynie pracuje bardzo dużo Polaków, którzy są przyjaźnie nastawieni i chętni do pomocy. Każdy nasz pracownik zostanie przeszkolony w języku polskim.

Rekrutacja trwa. Dołącz do naszego zespołu!

Zadzwoń pod numer 91 402 31 00  lub napisz na adres office@vreespol.pl