Pracuje w Vreespol

Dlaczego warto pracować w Vreespol?

Największą zaletą jest praca w systemie tygodniowym. Jak to działa? Po jednym przepracowanym tygodniu na farmie, wracasz na tydzień do swojego domu w Polsce. Niemiecką wypłatę możesz zatem wydać w Polsce, a Twoja rodzina i znajomi zawsze będą blisko Ciebie. Praca w niemczech dwa tygodnie w miesiącu brzmi jak dobry plan? Wybierając pracę w Vreespol, na pełny rok kalendarzowy przypada Ci zatem jedynie pół roku pracy!

Poznaj wszystkie zalety pracy:

Niemieckie wynagrodzenie
Praca w Niemczech nie zawsze bywa opłacalna. My zadbaliśmy o to, aby Twoje wynagrodzenie było zgodne z wymogami prawa niemieckiego. Otrzymasz minimalną krajową, dokładnie tyle ile zarabiają obywatele niemieccy.

Praca tydzień na tydzień
Tydzień w Niemczech, tydzień w Polsce? Czemu nie! Doskonale wiemy, jak ważne jest bycie w bliskim kontakcie z najbliższymi, dlatego wybierając Vreespol, możesz być spokojny o rodzinne relacje.

Transport spod domu
Wspominaliśmy już, że nie musisz martwić się o transport? Nasi kierowcy odbiorą Cię z Twojego domu i zawiozą prosto do wybranego gospodarstwa rolnego. Po przepracowanym tygodniu zostaniesz oczywiście bezpiecznie odwieziony z powrotem, prosto pod Twoje drzwi.

Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
Praca przy krowach wymaga postępowania zgodnie z wypracowanymi zasadami bezpieczeństwa. Jeśli jednak coś pójdzie nie tak, wszelkie szkody zdrowotne zostaną pokryte przez niemieckie ubezpieczenie, które zapewniamy każdemu pracownikowi.

Praca w Niemczech bez języka
Dojenie krów na karuzeli lub za pomocą innej zmechanizowanej techniki to praca, która nie wymaga znajomości języka niemieckiego. Jeśli posiadasz już doświadczenie tego typu (praca na farmie) lub jesteś gotowy na nowe doświadczenia, z łatwością znajdziesz ofertę dla siebie. Umiejętność komunikatywnego porozumiewania się (w języku niemieckim lub angielskim) jest mile widziana, ale nie wymagana.

Integracja zespołu
Każdego roku organizujemy dla wszystkich naszych pracowników… wspólne grillowanie! To wydarzenie jest szansą na integrację z innymi pracownikami i wymianę doświadczeń. Praca w niemczech od zaraz jest tym, czego szukasz? Tylko kilka kroków dzieli Cię od wyjazdu.

Jak się aplikuje?

To bardzo proste! Pozwól, że przeprowadzimy Cię przez cały proces aplikacji, krok po kroku.

Rozmowa grupowa
W pierwszej kolejności zapoznamy Cię z działalnością naszej firmy, aby sprawnie przejść do omówienia Twojej nowej pracy. Wyjaśnimy Ci szczegółowo na czym polega praca oraz przedstawimy Ci warunki, w tym wynagrodzenie i formę zatrudnienia. Jeśli w trakcie prezentacji, przyjdą Ci do głowy jakieś pytania – pytaj śmiało, nasi specjaliści z przyjemnością rozwieją Twoje wątpliwości i wyjaśnią niezrozumiałe kwestie. Ten etap odbywa się w formie grupowego spotkania, w którym uczestniczy około 10-15 osób.

Rozmowa rekrutacyjna
Po grupowej rozmowie pora na indywidualne spotkanie! Przeanalizujemy wspólnie Twoje CV, zadamy pytania dotyczące Twojego doświadczenia zawodowego. Jeśli pojawi się taka potrzeba, przetestujemy Twoje umiejętności porozumiewania się w języku obcym.

Sprawy organizacyjne
Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojej kandydatury, bierzemy na siebie wszystkie formalności. Poprosimy Cię o dostarczenie wymaganych dokumentów, o resztę nie musisz się martwić. W razie pojawienia się dodatkowych pytań, nasz dział HR zawsze służy pomocą.

Pierwszy wyjazd
Już po tygodniu od Twojej wizyty w naszym biurze, możesz szykować się na swój pierwszy wyjazd! Sprawdź swój kalendarz i rozpocznij swoją zawodową przygodę za granicą.

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany, wypełnij formularz kontaktowy,
a my się z Tobą skontaktujemy jak najszybciej.

    [recaptcha id:foo class:col-md-6]

    Wysyłając formularz kontaktowy zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności.

    lub zadzwoń +48 91 402 31 00