O nas

Firma Vreespol powstała w 1994r. – główna siedziba firmy znajduje się w miejscowości Gogolice w województwie zachodniopomorskim. Założycielem firmy jest pochodzący z Holandii Cornelis Vreeswijk posiadający obywatelstwo polskie.
Vreespol to firma z wieloletnim doświadczeniem, zajmująca się pośrednictwem pracy na farmach u niemieckich pracodawców, głównie w hodowli krów. Osoby poszukujące i chętne do pracy zawsze znajdą u nas zatrudnienie. Obecnie obsługujemy 150 farm i ta liczba cały czas rośnie.
Działamy jako Agencja Pracy Tymczasowej dzięki pozwoleniu z Bundesagentur für Arbeit Düsseldorf Erlaubnis zur Arbeitnehmerüberlassung oraz wydanemu przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie CERTYFIKATU o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem: 9357.

Ponad 500 osób pracuje obecnie dla Vreespol. Poznaj opinie niektórych z nich!

W firmie Vreespol pracuje od ponad 6 lat. Jestem zadowolona z warunków, jakie tu panują oraz z tego, że zawsze mogę liczyć na transport do i z pracy!

Magdalena, Pracownik Vreespol

Wykonując pracę średnio przez dwa tygodnie w miesiącu otrzymujesz bardzo dobre wynagrodzenie.

Kasia, Pracownik Vreespol

Mimo, że mam prawo jazdy nie jeżdżę swoim samochodem do pracy. Wiem, że wiezie mnie wypoczęty kierowca a ja nie muszę się martwić czy zdążę na czas.

Krzysztof, Pracownik Vreespol

VREESPOL

Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany, wypełnij formularz kontaktowy,
a my się z Tobą skontaktujemy jak najszybciej.

    [recaptcha id:foo class:col-md-6]

    Wysyłając formularz kontaktowy zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności.

    lub zadzwoń +48 91 402 31 00